Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
200 EUR
TIMO SARPANEVA, vaser 4 st, Finlandia-serien, signerad Timo Sarpaneva, 3354, 3351, 3356, 3350, Iittala 1960-tal, klart glas, höjd 14,5-25,5 cm
Kanttnaggade
734366
2020-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här