Mihaly von Zichy litografi

Mihaly von Zichy litografi
Mihaly von Zichy litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MIHALY VON ZICHY (1827-1906) Erotiskt motiv, litografi, signerad i trycket, ca 15x19 cm

734373

2020-02-14