Wilhelm Kåge

Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge
Wilhelm Kåge

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, vas, Argenta, Gustavsberg, stengods, glaserad och målad silverdekor, dekor av sjöjungfru, märkt handdrejad Gustavsberg Argenta 978 III, höjd ca 26 cm

Omfattande nagg samt lagning i bottenring och enstaka litet nagg upptill.

734383

2020-02-06