Wilhelm Kåge
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, vas, Argenta, Gustavsberg, stengods, glaserad och målad silverdekor, dekor av sjöjungfru, märkt handdrejad Gustavsberg Argenta 978 III, höjd ca 26 cm
Omfattande nagg samt lagning i bottenring och enstaka litet nagg upptill.
734383
2020-02-06