Klubbat för:
190 EUR
Utropspris
250 EUR
RING, 18 k vitguld, briljantslipade diamanter totalt 0,87 ct, enligt gravyr, kvalité ca W(H)/SI, ringstorlek 17,5 mm, vikt ca 4 g
En diamant med nagg, bruksslitage.
734388
2020-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här