Constant litografi

Constant litografi
Constant litografi
Constant litografi
Constant litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CONSTANT (Nederländerna, 1920-2005): "Le massacre", ca 1972, signerad, 94/3650, färglitografi, bildyta ca 52x70 cm

734396

2020-02-06