Gustav Wasa lada, Dalarna

Gustav Wasa lada, Dalarna
Gustav Wasa lada, Dalarna
Gustav Wasa lada, Dalarna
Gustav Wasa lada, Dalarna
Gustav Wasa lada, Dalarna
Gustav Wasa lada, Dalarna

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAHLBERG, Gustav Wasa ladan i Dalarna, signerad och daterad 1868, olja på duk, ca 48x60 cm

Krackelyrer, lagning.

734405

2020-02-06