Sekretär rokoko

Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko
Sekretär rokoko

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SEKRETÄR, 1700-tal, rokoko, fanerad i valnöt, 2 lådor med brännförgyllda draghandtag, skrivklaff med bakomliggande lådinredning, höjd ca 103, 92x46 cm

Nyckel finns

Fanerskador, sprickor, invändigt med rökdoft

734408

2020-02-10