Häst med vagn oljemålning

Häst med vagn oljemålning
Häst med vagn oljemålning
Häst med vagn oljemålning
Häst med vagn oljemålning
Häst med vagn oljemålning
Häst med vagn oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Häst med vagn, bär otydlig signatur, daterad 1933, Paris, olja på duk, 73x60 cm

734412

2020-02-06