Fredrik Schriever-Abeln soffbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, 1960/70-tal, skiva av glas, Örebro glasindustri AB, höjd ca 53, skivans mått ca 135x87 cm cm

Slitage

734414

2020-02-06