Allan Egnell oljemålning Sommar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALLAN EGNELL (1884-1960): porträtt föreställande Sigurd Wallén, signerad och daterad Allan Egnell 1940, olja på pannå, ca 41x32 cm

734420

2020-02-12