Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
MJÖLBY INTARSIA, serveringsbricka, 1920-tal art deco,hantag i rökfärgat glas, mått ca 61x35 cm
Bruksslitage, smärre fuktskador, nött dekor
734421
2020-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här