Serveringsbricka Mjölby intarsia

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

MJÖLBY INTARSIA, serveringsbricka, 1920-tal art deco,hantag i rökfärgat glas, mått ca 61x35 cm

Bruksslitage, smärre fuktskador, nött dekor

734421

2020-02-12