Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSFLASKOR, 5 st., porslin, Kina, 1900-tal, varierande dekor, höjd ca 6-8 cm

Slitage, en med defekt lock

734431

2020-02-09