Spegel m konsolbord nyrokoko
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserade, dekor i pastellage, stenskiva, spegelns mått ca 164x77, bordets mått höjd 75, 90x35 cm
Smärre pastellageskador, foliering m skador, bättringar
734438
2020-02-06