Spegel m konsolbord nyrokoko

Spegel m konsolbord nyrokoko
Spegel m konsolbord nyrokoko
Spegel m konsolbord nyrokoko
Spegel m konsolbord nyrokoko
Spegel m konsolbord nyrokoko
Spegel m konsolbord nyrokoko
Spegel m konsolbord nyrokoko
Spegel m konsolbord nyrokoko
Spegel m konsolbord nyrokoko
Spegel m konsolbord nyrokoko

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserade, dekor i pastellage, stenskiva, spegelns mått ca 164x77, bordets mått höjd 75, 90x35 cm

Smärre pastellageskador, foliering m skador, bättringar

734438

2020-02-06