Trillekors silver Stephan Nöblin Ystad

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEPHAN NÖBLIN, trillekors, silver, verksam i Ystad 1795-1839, förgyllt, stansad dekor av IHS, fem runda hängen, total höjd 11,5 cm, vikt 19 g

PROVENIENS

smärre bristningar

734440

2020-03-08