Trillekors silver Stephan Nöblin Ystad
Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEPHAN NÖBLIN, trillekors, silver, verksam i Ystad 1795-1839, förgyllt, stansad dekor av IHS, fem runda hängen, total höjd 11,5 cm, vikt 19 g
PROVENIENS
smärre bristningar
734440
2020-03-08