Edition Amour Gucci Dokumentportfölj vintage

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUCCI, dokumentportfölj, vintage, vaxat läder, klassiskt monogrammönster, brun färgställning, invändigt tygklädd, ca 38x27 cm

Bruksslitage. Nedre hörn med slitage/ lagningar.

734456

2020-02-09