Golvlampa Frandsen
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, förkromat stål, fot i marmor, Frandsen Lighting, Danmark, modell 3114, höjd ca 185 cm
Smärre bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
734472
2020-02-13