Manschettnapparask tenn

Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn
Manschettnapparask tenn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIDERHOLM & DAHLBERG, manschettknappsask, tenn, 1900-talets första hälft, , dekor med man som kikar ned i asken, stämplad ´´LAG. SKYDDAD W&D´´höjd ca 2,2, diameter 6,2 cm

Repor

734476

2020-02-07