Meissen Marcolino tallrikar

Meissen Marcolino tallrikar
Meissen Marcolino tallrikar
Meissen Marcolino tallrikar
Meissen Marcolino tallrikar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEISSEN, MARCOLINI, tallrikar (2) 1700-talets slut, märke i underglasyrblått, diameter ca 24 cm

Mindre slitage

734494

2020-02-13