Badrumsskåp

Badrumsskåp
Badrumsskåp
Badrumsskåp
Badrumsskåp
Badrumsskåp
Badrumsskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BADRUMSSKÅP, "Castore", CM Torino, Italien 1960-tal, bakelit och glas, höjd 40, 70x15 cm

Repor på glasewt baksida, delvis synliga framtill, bruks och åöldersrelaterat slitage

734500

2020-02-13