Skinnsoffa 1970-tal

Skinnsoffa 1970-tal
Skinnsoffa 1970-tal
Skinnsoffa 1970-tal
Skinnsoffa 1970-tal
Skinnsoffa 1970-tal
Skinnsoffa 1970-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, 3-sitsmodell, ca 1970-tal, klädd i brunt skinn, lösa plymåer, märkt AB Nili Stoppmöbler - Made In Sweden, sitthöjd ca 45, 190x81 cm

Bruksslitage

734529

2020-02-14