Fagerhults belysning, 1-par bordslampor

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, snarlika modeller, 1900-talets slut, mässing, svängbara ljusarmar, höjd ca 54-57 cm

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, smärre slitage

734536

2020-02-14