Bålskål Gustavsberg

Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg
Bålskål Gustavsberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÅLSKÅL, Gustavsberg, tidigt 1900-tal , höjd ca 23, diamater 42 cm

Viss krackelyr, nött dekor

734537

2020-02-14