Brasställ nickel
Klubbat för:
5 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BRASSTÄLL, 4 dlr. mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 70 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
734539
Päivämäärä:
2020-02-14