Brasställ nickel

Brasställ nickel
Brasställ nickel
Brasställ nickel
Brasställ nickel
Brasställ nickel
Brasställ nickel

Klubbat för:

5 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BRASSTÄLL, 4 dlr. mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 70 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

734539

Päivämäärä:

2020-02-14