Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, SKÅL, P O Ström, signerad och daterade -70, blått glas med vit glasmassa invändigt, skål, höjd 21 cm.
VAsen med nagg upptill
734541
2020-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här