Vas samt skål

Vas samt skål
Vas samt skål
Vas samt skål
Vas samt skål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, SKÅL, P O Ström, signerad och daterade -70, blått glas med vit glasmassa invändigt, skål, höjd 21 cm.

VAsen med nagg upptill

734541

2020-02-15