Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR samt LJUSLAMPETTER (3), 1900-talets mitt, Urtavlan märkt G Danielsson, Stockholm, träskuret och förgyllt, klockans höjd ca 50 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

734546

2020-02-15