bORDSLAMPA Öia

bORDSLAMPA Öia
bORDSLAMPA Öia
bORDSLAMPA Öia
bORDSLAMPA Öia
bORDSLAMPA Öia
bORDSLAMPA Öia
bORDSLAMPA Öia
bORDSLAMPA Öia
bORDSLAMPA Öia
bORDSLAMPA Öia

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, mässing, ÖIA, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, ÖIA 245 höjd ca 52 cm

Zustandsbeschreibung

Fungerar enligt uppgift , smärre slitage

734553

2020-02-15