Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, mässing, ÖIA, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, ÖIA 245 höjd ca 52 cm
Zustandsbeschreibung
Fungerar enligt uppgift , smärre slitage
734553
2020-02-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner