Nyckelharpa med stråkar

Nyckelharpa med stråkar
Nyckelharpa med stråkar
Nyckelharpa med stråkar
Nyckelharpa med stråkar
Nyckelharpa med stråkar
Nyckelharpa med stråkar

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NYCKELHARPA MED STRÅKAR, signerad samt daterad Hugy Valo, 1978, längd ca 94, längd på stråkar ca 45 cm

SMärre slitage, stråke med slitage

734573

2020-02-15