Vägghylla Gnösjö

Vägghylla Gnösjö
Vägghylla Gnösjö
Vägghylla Gnösjö
Vägghylla Gnösjö
Vägghylla Gnösjö
Vägghylla Gnösjö
Vägghylla Gnösjö
Vägghylla Gnösjö

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGHYLLA, teak, 1960-tal, beståend eav 2 gavlar, 1 hyllplan samt skåp med skjutdörrar, etikettmärkt "PF Samson Import & Export ab Gnosjö" mått på hylla och skåp ca 79x20, gavlarnas höjd ca 68 cm

Bruksslitage

734580

2020-02-15