Folke Ohlsson soffa
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FOLKE OHLSSON, 1900-talets mitt, soffa "Monterey", teak, brännstämplad Bodafors Design Folke Ohlsson Made in Sweden, längd ca 191 cm, sitthöjd ca 39 cm
Bruksslitage, slitage på plymåer, senare klädsel
734582
2020-02-15