Folke Ohlsson soffa

Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa
Folke Ohlsson soffa

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FOLKE OHLSSON, 1900-talets mitt, soffa "Monterey", teak, brännstämplad Bodafors Design Folke Ohlsson Made in Sweden, längd ca 191 cm, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage, slitage på plymåer, senare klädsel

734582

2020-02-15