Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KARMSTOL, omkring 1900-talets mitt, stomme i teak, klädsel i läder, sitthöjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, lös ryggbricka

734601

2020-02-15