Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARMSTOL, omkring 1900-talets mitt, stomme i teak, klädsel i läder, sitthöjd ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, lös ryggbricka
734601
2020-02-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner