Hackefors & Rörstrand kaffeservis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HACKEFORS, "Linnea Borealis", 33 dlr delar av kaffeservis, bestående av: 17 moccakoppar m. fat, 1-par ljusstakar, 2 st vaser, 12 Rörstrand assietter (Linnéa, 21 cm) guldkantade

Mikronagg kan förekomma, smärre bruksslitage, olika serier

734603

2020-02-15