Anshelm Schultzberg blandteknik
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 500 SEK
ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): "Kolbotten", signerad Schultzberg samt daterad 85, olja på pannå , ca 33x26 cm
Proveniens:
Inköpt av Anhelm Schultzbergs son Lennart Schultzberg
Smärre slitage
734604
2020-02-10