Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C-E EKSTRÖM, matbord, för Alb Johansson & Söner Hyssna, 1960-tal, saknar stämpelmärkning, höjd ca 75, diamater ca 118, medföljer 2 iläggsskivor á 45 cm

Bruksslitage

734615

2020-02-10