Karusellbord 1-par mahogny

Karusellbord 1-par mahogny
Karusellbord 1-par mahogny
Karusellbord 1-par mahogny
Karusellbord 1-par mahogny

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARUSELLBORD, 1-par, 1900-talets första hälft, mahogny, England, trepassfot, mässingfotavslut, höjd ca 67, diameter ca 50 cm

Smärre bruksslitage

734630

2020-02-15