Sängbord 1-par

Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par
Sängbord 1-par

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1-par, 1900-talets första hälft, massiv ek, Frankrike, med låda i sarg, höjd ca 61, 46x37 cm

Åldersrelaterad slitage, spår från trämask, smärre stötmärken och repor

734631

2020-02-15