Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SATURNUSLAMPA, 1930-tal, rosatonad kupa med oranga ränder med dekorerad ring, höjd ca 66, diameter 56 cm
Smärre slitage, funkar vid inlämningen, SAV garanterar inte funktionen
734636
2020-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här