Malmkrona

Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALMKRONA, omkring mitten av 1900-talet, barockstil, 6-armad, mässing, höjd ca 40, diameter ca 46 cm

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

734647

2020-02-15