Bordslampa 1940-tal

Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal
Bordslampa 1940-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA 1940-tal, stämplad SN 503, rödlackerad plåt samt detaljer i mässing, höjd ca 45 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, visst åldersrelaterat slitage

734650

2020-02-21