Lampor

Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPOR (2) 1900-talets mitt, 1 tvåarmad vägglampa, samt 1 bordslampa, mässing samt målad plåt, höjd ca 30-25 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

734651

2020-02-14