Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAMPOR (2) 1900-talets mitt, 1 tvåarmad vägglampa, samt 1 bordslampa, mässing samt målad plåt, höjd ca 30-25 cm
Funktionen garanteras ej, slitage
734651
2020-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här