Soffa 1960-tal

Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal
Soffa 1960-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IRE MÖBEL, soffa, teak samt klädd med blommig textil, , läderremmar, märkt IRE MÖBEL, längd ca 195 cm

Smärre slitage, något nedsutten

734660

2020-02-10