Fiskerullar och drag

Fiskerullar och drag
Fiskerullar och drag
Fiskerullar och drag
Fiskerullar och drag
Fiskerullar och drag
Fiskerullar och drag
Fiskerullar och drag
Fiskerullar och drag

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FISKERULLAR OCH DRAG, omkring 1900-talets mitt, bestående av Ambassadeur nr 5000, Fix-Reel, South Bend 550, haspelrulle Luxor, flugfiskerulle Hardy Bros, diverse drag, flugor, bl.a trä wobblers, spinnare, skeddrag, mm

Diverse slitage, skador, defekt hapelrulle Elbe Aukomatic 11 samt diverse fabrikfförpackninger medföljer , skyddskruv på Ambassadeur saknas

734672

2020-02-09