Edition Amour Omega Armbandsur 18K
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18K, rödguld, 1990-tal, quartzverk, safirglas, datum, krona med Omega, präglad läderrem med förgylld sölja original, serie nr. 54498612, diam ca 33 mm
God kondition. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
734676
2020-02-09