Edition Amour Omega Armbandsur 18K

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 18K, rödguld, 1990-tal, quartzverk, safirglas, datum, krona med Omega, präglad läderrem med förgylld sölja original, serie nr. 54498612, diam ca 33 mm

God kondition. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

734676

2020-02-09