Ricardo Fernandez, Komposition

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RICARDO FERNANDEZ (Mexiko 1918-2009): Komposition, signerad och daterad på baksidan Ricardo Fernandez 82, akvarell på papper, 65 x 47,5 cm

PROVENIENS: Konstruktiv Tendens, Stockholm

734678

2020-03-08