Skålar Famille rose Kina 1700-tal
Closed
2020-02-14
734682
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SKÅLAR, 2 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, dekor av blommor och fåglar i emaljfärger, diameter ca 23-26 cm
Omfattande lagningar