Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ERICH BUCHHOLZ (Tyskland 1891-1972): Ohne Titel, signerad Erich Buchholtz, daterad 1922/72, silkscreen i färger, 60x60 cm
PROVENIENS: Konstruktiv Tendens, Stockholm
734690
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här