Erich Buchholtz,

Erich Buchholtz,
Erich Buchholtz,
Erich Buchholtz,
Erich Buchholtz,
Erich Buchholtz,
Erich Buchholtz,
Erich Buchholtz,
Erich Buchholtz,

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERICH BUCHHOLZ (Tyskland 1891-1972): Ohne Titel, signerad Erich Buchholtz, daterad 1922/72, silkscreen i färger, 60x60 cm

PROVENIENS: Konstruktiv Tendens, Stockholm

734690

2020-03-08