Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÅSSNIPOR, 2 st, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, konturerad kant, dekor av blommor i emaljfärger, järnoxid samt guld, längd ca 20 cm
Smärre slitage, nagg
734693
2020-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här